Orthomoleculaire geneeskunde voor baby en kind
Orthomoleculaire geneeskunde voor baby en kind: ook voor advies en hulp voor baby’s en (jonge) kinderen kun je terecht bij de Groeisprong.
De orthomoleculaire aanpak werkt vaak heel goed bij baby’s en kinderen. Een kind is nog volop in de groei en in ontwikkeling. Het herstel van de balans is een investering voor het leven.
Baby en kind: bij welke klachten kun je terecht bij orthomoleculaire geneeskunde?
Je kunt bij praktijk de Groeisprong terecht wanneer je baby of kind:
- last heeft van lichamelijke klachten als obstipatie, chronische verkoudheid, eczeem, allergie & intolerantie, buikpijn, hoofdpijn
- onrustig is of veel huilt
- niet goed in zijn of haar vel zit
- last heeft van spanningen, angsten of zich slecht kan concentreren
Overleg gerust met mij over de mogelijkheden.
Wij kwamen na een zoektocht van 1,5 jaar tobben met ons 3 jarig zoontje bij Claudia terecht. Ons zoontje had obstipatie en eczeem klachten en het enige waar de kinderarts in het ziekenhuis mee kwam is het testen op Coeliakie en toen dat het niet bleek te zijn moest hij maar laxerende middelen gaan gebruiken. Waarschijnlijk voor een paar jaar en misschien wel zijn hele leven (???!!!!) Een 3 jarige jongetje aan de laxeermiddelen? Zonder dat de oorzaak van de klachten duidelijk zijn waarom zijn lijfje doet wat het doet?
Na van alles geprobeerd te hebben kwamen we via via bij Claudia terecht en die had ons binnen een week op de rit! Ik moet er nog van huilen nu ik dit schrijf. Hoe is het mogelijk dat de reguliere medische wetenschap niet kijkt naar het geheel en alleen naar de symptomen? Claudia is een heel professionele down to earth dame en ik kan haar iedereen aanbevelen.
Orthomoleculaire therapie en darmtherapie
Ook voor kinderen werk ik vanuit orthomoleculaire therapie, darmtherapie en voedingsadvies. Vanuit mijn jarenlange ervaring in het werken met ook zeer jonge kinderen, komen daar vaak nog allerhande praktische tips bij.
Voor kind én ouders
Mijn doel is altijd het ondersteunen van kind én ouders. Ik zal je daarom ook veel praktische informatie aanreiken.
Claudia van Wezel



